cover-top

Potężny ponad miarę- Łukasz Milewski

Już jest możliwość składania przedpremierowego zamówienia książki Łukasza Milewski – „Potężny Ponad Miarę”

- Ebooki zaczną być wysyłane dzisiaj około 22:00
- Zaznaczając odbiór osobisty na Życiu Bez Ograniczeń będziesz mógł odebrać ją na wydarzeniu

- Oficjalna Premiera 1 Października 12:00 Tauron Arena, wysyłka od 10 Października, kupując przedpremierowo do każdej książki autograf


http://www.milewskipartnerzy.pl/ksiazka/

O książce:

Nasz bohater na swej drodze życia spotyka pięciu tajemniczych nauczycieli. To przypadkowe spotkanie na zawsze odmienia jego życie. Od tej pory towarzyszą mu w niesamowitej podróży i walce o marzenia. To historia, która zaskakuje, intryguje i porusza do łez.
To prawdziwe wspomnienie wydarzeń z życia człowieka, który powiedział życiu TAK, podczas gdy cały świat krzyczał NIE.
Nowa książka Łukasza Milewskiego to historia, w której każdą kartkę napisało życie. Prawdopodobnie najbardziej szczera biografia jaką przeczytasz! Odsłania najbardziej intymne zakamarki życia, po to byś przestał się bać i zmienił swój świat.

Pierwsze recenzje:
” Najlepsza autobiografia jaką czytałem. Dlaczego? Bo mowa o Człowieku, który jest jednocześnie niedoścignionym wizjonerem jak i swoiskim partnerem biznesowym. Jeśli inspirują Cię zagraniczne historie sukcesu w stylu Lesa Browna, przeczytaj historie która wydarzyła się w naszym kraju i jest jeszcze mocniejsza!”
Kuba Bączek

„Jeśli spotykasz człowieka, który w Życiu robi wielkie rzeczy dla ludzi i osiąga sukcesy, to wiesz, że stoi za tym wielka wizja i wielkie serce. Ale w przypadku Łukasza stoi dodatkowo coś jeszcze: wielka walka. Walka, która toczy wielki wojownik ze światem, na który się nie godzi, ze swoim środowiskiem, które nie wspiera i ściąga w dół, ale przede wszystkim z samym sobą i wszystkimi słabościami, przeciwnościami i próbami, na które wystawia go życie…. I to czyni go potężnym ponad miarę. I tym się dzieli.
W tych historiach zapisane są nie tylko fakty, ale przede wszystkim piękne, życiowe lekcje, które mogą byś inspiracją dla każdego…”
Beata Kapcewicz

„Są takie książki, których nie da się odłożyć na półkę bez przeczytania do ostatniej kartki.
Są takie książki, że pomimo tego, że się wie, że opisują prawdziwe życie, człowiek co chwilę mówi do siebie „to niemożliwe”.
Są takie książki, które skłaniają do przemyśleń jeszcze długo po ich przeczytaniu.
Są takie książki, które stają się życiowym drogowskazem i po które warto sięgnąć, gdy życie daje Ci w kość, a Ty leżąc zdeptany na ziemi krzyczysz ostatkiem sił „już dalej nie mogę”.
Taką książką jest właśnie najnowsze dzieło Łukasza Milewskiego. Łukasz, dziękuję. Jesteś potężny ponad miarę.”
Marcin Kądziołka

„Wydaje mi się, że znam człowieka. Rozmawialiśmy nie raz bardzo szczerze. Jednak, gdy trafiła w moje ręce ta książka zrozumiałem, że poznaję kogoś zupełnie na nowo. Kroczysz historią życia człowieka, którego zna cała branża na świecie, poznając go na nowo. W tej książce poznasz niedostępną do tej pory sferę życia Łukasza Milewskiego i jego sukcesu.”
Krzysztof Liegmann

„Po pierwszym zdaniu w książce Łukasza poczułem szok. On mi ufa! Ufa ludziom, którzy ją przeczytają.
Ufa Tobie. Odaje nam swoje serce i duszę. Jego historia sprawia, że zaczynają rosnąć skrzydła! Po za tym te smaczki „od kuchni” o postaciach ze świata rozwoju osobistego. No, mlask ?? No i przede wszystkim TO ŁUKASZ MILEWSKI osobiście przegadał wielkiego Tony’ego Robbinsa. Zazdroszczę Ci, że jeszcze nie przeczytałeś tej książki.
To niezwykła przygoda. Ja chcę więcej!!!”
Paweł Sowa